Giriş

Map TÜM ÇEVRE GEZİLERİ VE EKSTRA TURLAR ÜCRETE DAHİL!
Postdam, Auschwitz, Birkenau nazi kampları ile Wielicka tuz madeni ve Lazienki parkı turları dahildir.

Almanya Polonya Slovakya Avusturya turumuzda Berlin, Dresden, Wroclaw, Varşova, Krakow, Bratislava, Viyana göreceğimiz yerler arasında yer almaktadır.

Foto Galeri

Tur info

 • Konaklama Süresi: 8 gün & 7 gece.
 • Ülkeler: (6) Almanya Polonya Slovakya Avusturya Turu
 • Şehir Sayısı:
 • Yaş Aralığı: 10 - 55+
 • Başlangıç Noktası: Leipzig
 • Bitiş Noktası: Viyana
Bilgi

Belirtilen tur programı örnek olup, tur programında değişiklikler olabilir. Rezervasyon yaptırdığınız tur programını inceleyiniz.

Günler

Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde sabah saat 05:00'da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Leipzig’e hareket. Yerel saat ile varışın ardından 2010 yılında New York Times tarafından ziyaret edilecek şehirlerarasında 10. sırada yer alan Leipzig şehir turuna başlıyoruz. 1813 savaşlarında Napolyon’un aldığı büyük yenilgiyi anmak için yapılan, 150 metrelik yüksekliğiyle Avrupa’nın en büyük anıtı unvanına da sahip devasa Völkerschlachtdenkmal, komünist rejimin bastırılması sırasında örgütlenen halkın buluşma noktası olan St. Nicolas Kilisesi, tam karşısında ünlü besteci Bach’ın bir zamanlar aile evi olan Bosehaus, Avrupa’nın en önemli kültürel yapılarından opera binası, şehrin en eski ve en gösterişli, gün boyu hareketli bölgesi eski Pazar (Leipzig Markt), 1915 yılında inşa edilmiş, 26 platformu ile Avrupa’nın en büyüğü Leipzig Ana Tren İstasyonu, Dünyaca ünlü akustiğe sahip Leipzig’de sanat tutkunlarının buluşma noktası Yeni Orkestra Binası (Neues Gewandhaus) göreceğimiz yerler arasında. Leipzig turumuz sonrası doğal güzellikleri, mimarisi ve tarihiyle de görenleri büyüleyen Postdam’a hareket UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ne girmiş pek çok bölgesiyle Almanya'nın kültürel olarak en zengin şehri Potsdam panoramik turumuzda peyzajı ve içindeki saraylar ile hayranlık uyandıran Sanssouci Parkı, sıra sıra dizilmiş eski kırmızı Hollanda evlerinin bulunduğu Hollaendische Viertel, müzeler ve canlı atmosferiyle şehrin ana caddesi Brandenburg, eski pazar meydanı, şatomsu mimarisiyle Nauener Kapısı, şehrin ayakta olan bir diğer kapısı avcı kapısı ve şehrin hareketli noktalarından Branderburg kapısını ziyaret ettikten sonra sadece 35 km uzaklıktaki Berlin’e varmış oluyoruz. Berlin’de otelimize yerleşme serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 • Geceleme Otelimizde
 • trip time:

Sabah kahvaltısının ardından Berlin panoramik şehir turuna başlıyoruz. Gösterişli Quadriga'sıyla kum taşı yapıtı Alman klasisizminin en güzel örneklerinden, şehrin en tanınmış simgesi Brandenburg kapısı, ``Goldelse`` isimli dev Viktoria'sıyla Zafer Sütunu, oldukça enteresan ve etkileyici parlamento binası Reichstag, Berlin’in ulaşım merkezi olmasının yanı sıra, tepesinde çok güzel şehir manzarası sunan TV kulesinin bulunduğu Alexanderplatz, Berlin'in en tanınmış bulvarı olan Unter den Linden ve içinde eski Almanya şansölyesi ve krallarının mezarlarının bulunduğu etkileyici Berlin Katedrali, heyecan verici cam ve çelik konstrüksiyonlar, güncel mimarinin muhteşem örneklerin bulunduğu Postdamer platz, Batı Berlin'in merkezi ve sayısız dükkân ile alışveriş merkezi barındıran popüler bir alışveriş bölgesi Kurfürstendamm, savaşta zarar gören, günümüzde sulh ve barış için anıt olarak kabul edilen Kaiser Wilhelm Anıt Kilisesi, Doğu ve Batı’yı ayıran en önemli kontrol noktası ve tüm soğuk savaşın geriliminin en yüksek noktada olduğu yer Checkpoint Charlie ile şehir gezimizi tamamlayarak doğu Almanya’nın mücevheri ve Elbe’nin Floransa’sı olarak anılan Dresden’e hareket. Varışa istinaden yapacağımız panoramik şehir turunda; yapımı 1728 yılında bitmiş, devasa avlu içerisinde yer alan bahçeler, havuzlar, çeşmeler ve birbirine bağlı 5 köşkün bulunduğu Dresden’in olağanüstü barok başyapıtı Zwinger (Kale Avlusu), Rönesans döneminden kalma eski kraliyet sarayı Residenzschloss (Royal Palace), romantik periyottan modern periyota kadar uzanan dünyanın en muhteşem galerilerinden biri Albertinum, ünlü tiyatro Semperoper, Dresden şehrini yakından tanımak isteyenlerin ilk ziyaret yeri Brühl Terasa, II. Dünya savaşında SS subayları tarafından havaya uçurulan 17.yy barok köprüsünün tekrar yapılmış hali Augustus Köprüsü, dev kare şekli ve onu çevreleyen sokaklarıyla, 1970’lerden kalmış muhteşem yapı Altmarkt görülecek yerler arasındadır. Dresden gezimiz sonrası Elbe Nehri’nin 200 metre yüksekliğinde, devasa kaya oluşumlarının arasında göz kamaştırıcı bir manzara sunan Bastei Köprüsü görüldükten sonra kuzey’in Venedik’i olarak bilinen, 124 köprü ile birbirine bağlı ve 12 ada üzerine kurulmuş Wroclaw kentine varıyoruz Geceleme Wroclaw otelimizde.

 • Geceleme Otelimizde
 • trip time:

Sabah kahvaltısının ardından Wroclaw panoramik şehir turumuza başlıyoruz.124 köprü ile birbirine bağlı ve 12 ada üzerine kurulmuş 2016 Avrupa Kültür başkenti olan Wroclaw, şehrin her yanını saran cüce heykellerinden dolayı “cüceler şehri” olarak anılmaktadır. Yapacağımız panoramik şehir turumuz sırasında; Avrupa’nın ikinci büyük eski şehir meydanında yer alan Gotik Belediye binası, St. John Katedrali, Ortaçağ “Kasaplar Çarsısı”, Wroclaw Üniversitesi Rektörlük Binası ve Profesörler Bahçesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası başkent Varşova’ya hareket. Varışımız ile yapılacak panoramik şehir turunda Kraliyet Kalesi’nden Lazienski Park’a kadar giden Kraliyet Yolu, 1944 yılındaki Varşova ayaklanmasında çok büyük olaylara sahne olan Trzech Krzyzy Meydanı, Polonya tarihinin en acı olaylarına şahitlik etmiş ve şimdilerde rengarenk binalarla sıralı, turistler için oldukça popüler noktalardan biri olan Kale Meydanı, defalarca kez yok edilen ve yine defalarca farklı mimaride yeniden yapılan, kulesinden Varşova’yı kuşbakışı izleyebileceğiniz St. Anne’s Kilisesi, Varşova’daki önemli dini merkezlerden biri olan, Fransa’daki Versay Sarayından esinlenerek inşa edilmiş ve içerisinde devasa ağaçlarla kaplı Saxon Garden, Charles de Gaulle Meydanı, Stalin mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Bilim ve Kültür Sarayı, III. Zygmunt’un sütun heykeli, Kraliyet Sarayı, Saint Jan Kilisesi ve Çanlı Meydan görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • Geceleme Otelimizde
 • trip time:

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve 1955 yılında Varşova Paktı Anlaşması’nın imzalanması şerefine Stalin’in kente hediyesi Bilim ve Kültür Sarayı’nı ziyaret ediyor, kentin en yüksek noktasından Varşova’yı seyrediyoruz. Sonrasında tarihi 18. yüzyıla dayanan, 84 hektarlık büyüklüğü ile Avrupa’nın en güzel parklarından biri olan, içerisinde Chopin Anıtı, Su Ustu Kral Sarayı ve III. Jan Sobieski Anıtı’nı göreceğimiz Lazienki Parkı’nı ziyaret ediyoruz. Gezimizin ardından Czestochowa kentine geçiyor ve Jasna Gora bölgesinde bulunan Polonya’nın dini merkezinde Bakire Meryem Tapınağı içinde yer alan Kara Madonna tablosunu görüyoruz. Ardından 700 yıl Lehistan İmparatorluğu’na başkentlik yapmış ve hiçbir savaşta yıkılmamış Avrupa’nın yegane şehri Krakow’a akşam saatlerinde giriş yapıyoruz. Otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 • Geceleme Otelimizde
 • trip time:

Sabah kahvaltısının ardından panoramik Krakow şehir turu. Turumuz sırasında 700 yıllık görkemli bir geçmişe sahip, tüm Polonya’nın da en önemli tarihi mirası Wawel Sarayı Kompleksi, St. Mary kilisesi, kapalı çarşı Skiennice, sokak sanat eserleri, kafeler, restoranlar, şehrin renkli ruhunu yansıtan ihtişamlı meydan Rynek Glownly, Osmanlı ataklarına önlem olarak inşa edilmiş Aziz Florian Kapısı, gözetleme kulesi Barbakan, Vistülü (Wisla) Nehri, Kopernik’in evi, Maria Magdelena Meydanı ve 12 Havariler Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası dünyadaki en antik madenlerden biri olan Wieliczka Tuz Madeni turumuza başlıyoruz. 13.yüzyıldan itibaren hiç ara vermeden işletilen, UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ndeki madenin tünellerinin uzunluğu 300 km, derinliği 327 metre, 2040 oda ve 200 koridordan oluşmaktadır. Ziyaretçilerin gezebildiği madenin sadece % 2’si olan 3,5 km kısımdır. İnsanı hayrete düşüren tuzdan yapılma dev avizeler, duvara oyulmuş üç boyutlu tablolar, yeraltı gölleri, tuza oyulmuş kabartmalar, heykelcikler son derece gizemli romantik bir atmosfer oluşturmakta ve gezdikçe insanın aklını almaktadır. Gezi sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • Geceleme Otelimizde
 • trip time:

Kahvaltı sonrası gezimizin en can alıcı, hüzünlü ve insanlık tarihinin en utanç verici bölgesine, II.dünya savaşında sırasında insanlık dışı yöntemlerle tarihin en büyük katliamına sahne olan, toplamda 6 milyon insanın hayatını kaybettiği, Avrupa’nın en büyük Yahudi toplama kampı Auschwitz ve Birkenau Kampı turumuza başlıyoruz. 1940 yılında Naziler tarafından Oswiechim kasabasının dış tarafında kurulmuş, savaş sonrasında soykırımın kanıtlarını sergileyen bir müze haline gelmiş toplama kampında çok sayıda insanın Ölüm Duvarı’nda hayatını kaybettiği 11 numaralı blok, 70.000’den fazla kişinin öldüğü gaz odaları ve daha sonra Oswiechim’den yaklaşık 3 km uzaklıktaki II Birkaneu kampı ile gezimizi tamamlıyoruz. Tur sonrası yol üzerinde Ostrava’da verilecek molanın ardından, Çek Cumhuriyeti’nin önemli bir şehri olan Brno’ya hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yapacağımız turumuz sırasında St. Peter ve Paul Katedrali, Denis Bahçeleri, Özgürlük Meydanı, 13.yy.da yapılmış St. James Kilisesi ve Moravian Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Slovakya’nın başkenti ve en büyük şehri olan Bratislava’ya hareket büyüleyici meydanlar, pastel sıcaklığında 18. Yüzyıl’dan kalma tarihi binalar, ortaçağdan günümüze uzanan kalenin gölgesi altındaki Arnavut kaldırımlı dar sokaklar ve meşhur heykelleri ile Bratislava gezimize başlıyoruz. UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde bulunan şehir turumuzda araç trafiğine kapalı şehrin en güzel bölgesi 'Hlavné Namestie', 1805 istilasını hatırlatmak amacıyla yapılan ünlü Cumil heykeli, 1572 yapımı ünlü Maximilian Çeşmesi, Art-Nouveau şaheserlerinden 'Kutscherfeld Sarayı' ve dışındaki hediyelik eşya dükkânları, tezgâhları, kafelerle dolu sokakları, bir köprüden geçerek yeni şehre ulaşılan şehrin kapısı Michael Gate, Tuna Nehri'nden 85 metre yükseklikteki görkemli kale bölgesi ve şehrin en güzel sarayı Primate görülecek yerler arasındadır. Bratislava turu sonrası Avusturya’nın başkenti Viyana’ya hareket yaklaşık 80 km yolculuk sonrası Viyana varış. Geceleme otelimizde.

 • Geceleme Otelimizde
 • trip time:

Sabah kahvaltısının yapılacak panoramik şehir turumuzda; Gotik mimariye sahip Viyana’nın en önemli simgesi Aziz Stephan Katedrali, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun birçok yöneticisine ve hanedanına ev sahipliği yapmış şehrin tarihi yapısı Holfburg Sarayı, sanat dünyasına göre dünya operasının merkezi Opera Binası, 1883’te yapımı tamamlanan ünlü Parlamento Binası, kütüphanesinde 6,5 milyon kitabın olduğu Avrupa’nın en büyüğü Viyana Üniversitesi, birçok mağaza, bar, kafe ve restoranın bulunduğu Mariahilferstrasse, tam ortasından Tuna Nehri geçen 65.000 metre karelik bir alana kurulmuş yemyeşil Stadpark ve aklınıza gelebilecek her çeşit oyuncağın olduğu Prater Lunaparkı görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

 • Geceleme Otelimizde
 • trip time:

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket. Yerel saat ile İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYAT VE MÜSAİTLİK

 • Başlangıç
  Bitiş
  Statü
  iki kişilik odada kişi başı
   
 • start: Sunday 08/27/2017
  end: Sunday 09/03/2017
  status: THY ile
  price: EUR 864

Ücrete Neler Dahil?

 • Havayolu

  Programda belirtilen Havayolu ile belirtilen parkurda ekonomi sınıfı uçak bileti

 • Rehberlik/Tur Liderliği

  Türkçe Tur Liderliği hizmeti fiyata dahildir.

 • Konaklama Tipi

  7 gece Oda+Kahvaltı (Continental kahvaltı) fiyata dahildir.

 • Ulaşım

  Havaalanı - otel ve havaalanı transferleri, şehirler arası ulaşım hizmeti

 • Otel

  Programda belirtilen kategori otellerde toplamda 7 gece konaklama

 • Sigorta

  Zorunlu olarak yapılmakta olan Mesleki sorumluluk sigortası Ücrete dahildir.

 • Vergiler

  Havalimanı vergileri ile Otel konaklama turist vergileri ücrete dahildir.

 • Tur/Çevre Gezileri

  Leipzig, Berlin Dresden, Wroclaw, Varşova, Czestochowa, Krakow, Brno, Bratislava ve Viyana panoramik şehir turları Auschwitz toplama kampı ve Wieliczka tuz madeni turları (giriş ücretleri dahil)

Ücrete Neler Dahil Değil?

 • Harç Pulu

  15 TL'lik Yurt dışı çıkış fonu; seyahat başlangıç tarihi öncesinde bankalara veya havalimanı dış hatlar terminalinde bulunan Harç Pulu bankosuna tur katılımcıları yatırabilirler.

 • Yemekler

  Programa dahil olmayan öğünler ve tüm içecekler

 • Sigorta

  0-65 yaş arası için Seyahat Sigorta Poliçesi ücreti olan 15 Euro, 65-80 yaş arası olan misafirlerimiz için Seyahat Sigorta Poliçesi ücretlerini sorunuz.

 • Vize

  120 Euro Vize ücreti ve hizmet bedeli

 • Kişisel Harcamalar

 • Müze, ören yeri veya benzeri giriş ücretleri

 • Ekstra Turlar

  Tur Programında ücretsiz olarak belirtilen turların dışında düzenlenecek olan turlar

 • Bağlantı Ücreti

  Farklı şehirlerden katılacak olan misafirler için Havayolu bağlantı ücreti farkı

Genel Şartlar

Genel şartlar ‘Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.

• Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur satış temsilciniz ya da acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
• Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
• Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
• Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
• Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
• Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
• Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Tatil Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
• Tatil Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
• Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Tatil Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
• Tatil Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
• Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
• 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
• Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatil Turizm sorumlu tutulamaz.
• Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
• Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yararlanabilecekleri benzillik gibi dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
• Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
• Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Gerekli evraklar listesini satış temsilcisinden talep edebilirsiniz. Yeşil pasaport sahipleri için bu turda vize uygulanmamaktadır. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Yorum

Mükemmel

4.15 / 5.0

83% bu paketi tavsiye et

Puan dağılımı
 • (5)
  (35)
 • (4)
  (54)
 • (3)
  (12)
 • (2)
  (2)
 • (1)
  (1)
Ortalama puan oranı
 • Temizlik 4.6
 • Servis 4.3
 • Konfor 4.1
 • Condition 3.7
 • Neighbourhood 4.4
Var 104 yorum

Leave a Comment

Soru? Soruşturma yapın yada arayın +90 212 912 13 93